PROZKOUMEJ

Aktivity okolo vody

Našli jsme 6 aktivit

VÝLETY U VODY

Poznej naše břehy hezky po svých. Ty výhledy za to stojí.

Rovná hladina řeky už tě nebaví a chceš se pořádně protáhnout a rozvlnit? Vyraž do zalesněných kopců nad Berounkou a projdi si Cestu Vojty Náprstka z Berouna na Karlštejn.
Uložit na později
Tak tohle je fakt turistická pecka. Legendární Svatojánské proudy sice už neuvidíš, protože je schovala hladina štěchovické přehrady, ale zato si užiješ skalní chodníčky a spoustu romantických výhledů. Stezka tě protáhne i historickou trampskou osadou a skalními tunely. Tenhle terén ale není chodník v parku, takže za mokra sem radši nelez.
Uložit na později
Jizera není krásná jenom z vody, ale i suchou nohou objevíš spoustu okolních zajímavostí. Co takhle sysli? V Mladé Boleslavi jich je plná louka. Tak se k nim přidej, protože posezení na louce plné syslů je fakt zábava.
Uložit na později
Splouváš Berounku, užíváš si s kámošema spoustu zábavy, ale hlavu z toho máš jak plaveckou bójku. Chceš na chvíli vypnout? Zapluj do křivoklátských hvozdů. Zdejší hluboké lesy tě hodí do zenu.
Uložit na později
Řeka, kde se ani rodiny s dětmi neztratí. To je Sázava. Výlet, kterým zabavíš špunty z posádky, když spustíte kotvy ve Zruči nad Sázavou, proto určitě přijde vhod.
Uložit na později
Vydej se po sedmikilometrové stezce za impozantními výhledy na Zručskou krajinu. Cestou si na své přijdou i milovníci památek, ať už těch historických, nebo i technických.
Uložit na později
Nic pořádného jsme neulovili.
Zkus to znovu...

mapa

Přehled vodních cest

Vpluj tudy
Nenech si už uplavat žádné novinky.
Stačí zadat tvůj e-mail a budeš vědět jako první, kde se co šustne.