CO ZAŽÍT NA VODĚ

Koupání

Našli jsme 8 výletů

VÝLETY NA VODĚ

Koupeš se raději na divoko nebo máš rád vůni chlóru?

Čapni plavky a pusť se k vodě. Na Novák, jak tomuhle rybníku v Příbrami říkají, se budeš s chutí vracet každé léto. Není rybník jako rybník. Zelenou vodu ani sinice tu nečekej. Tenhle rybník tě překvapí písčitou pláží i lyžařským vlekem.
Uložit na později
Rekreace jak za císaře pána jen v modernějším hávu. To je cachtačka mezi pískovcovými skalami Kokořínska. Pohodinda je druhé jméno Harasova, kde najdeš vše, co k dobití baterek budeš potřebovat.
Uložit na později
Nějaké to koupaliště máš určitě i kousek od domu, to ve Zdicích je ale největším koupalištěm ve středních Čechách. A to už je důvod alespoň ke krátkému smočení.
Uložit na později
Ať je pěkně nebo zima, v aquaparku je vždy prima. Konec básní, je čas na realitu. Proč berounskému akváči dali jméno Laguna fakt nevíme. Tady voda totiž rozhodně nestojí. Bublá tu, stříká tu, teče tu, a dokonce tu i kondenzuje.
Uložit na později
Aquaparky už tě nebaví? Zkus jejich venkovní zmenšeninu. V létě to chce na vzduch! Pobočka berounského akváče otevře jen když je pěkně a venkovní teploty tě svlíknou do plavek.
Uložit na později
Hurá do plavek! Táhne tě to do světa zábavy, dobrodružství, adrenalinu i odpočinku? Chceš to všechno hezky pěkně pohromadě? Pak jsi v Aquapalace Praha v Čestlicích správně. A nenech se názvem zmást. Do Prahy rozhodně jezdit nemusíš. 
Uložit na později
Nic pořádného jsme neulovili.
Zkus to znovu...

mapa

Přehled vodních cest

Vpluj tudy
Nenech si už uplavat žádné novinky.
Stačí zadat tvůj e-mail a budeš vědět jako první, kde se co šustne.