PROZKOUMEJ

Aktivity okolo vody

Našli jsme 6 aktivit

VÝLETY U VODY

Tvůj věrný oř se klepe v garáži? Projeď se s ním podél vody.

Odemkni si dva nádherné zámky při odpočinkové pohodičce na kole. Příjemná cesta po rovince podél řeky a zámeckým parkem tě nabije energií.
Uložit na později
Krátký výlet, při kterém řeku skoro neztratíš z očí a poznáš i oba její břehy. Je jedno, kterou cestou se vydáš jako první, druhou se vrátíš zpět. Nebo taky ne – nazpátek se lehce dostaneš i vlakem nebo stylově lodí Blanice, na kterou nalodíš i svoje kolo. Dáváš přednost in-linům? Tahle dráha tě nezklame. 
Uložit na později
Polabská rovina nemusí být nuda. Když se na kole nenadřeš, zbyde ti víc síly a času na spoustu aktivit kolem vody. Co takhle zkusit zaplout do námořního muzea?
Uložit na později
Nechceš jen polykat kilometry na kole, ale užít si pohodový výlet se spoustou zábavy a třeba i trochou kultury? Vydej se polabskou krajinou z Týnce nad Labem na zámek Kačina.
Uložit na později
Když na konci vodáckého putování po Jizeře vrátíš loď v Mladé Boleslavi, nemusíš hned valit domů. Půjč si kolo a zajeď obhlédnout pár zřícenin, na které jsi doteď zíral jenom z lodi.
Uložit na později
Krajina Posázaví je romantická, ale i pěkně kopcovitá. Projedeš se tu středem Čech, kolem bývalých zlatých dolů, pod nejvyšším viaduktem i trampskou oblastí. Čekají tě všechny možné povrchy včetně lesa, takže silničku nech doma a vezmi pořádné kolo s trochou zkušeností.
Uložit na později
Nic pořádného jsme neulovili.
Zkus to znovu...

mapa

Přehled vodních cest

Vpluj tudy
Nenech si už uplavat žádné novinky.
Stačí zadat tvůj e-mail a budeš vědět jako první, kde se co šustne.