CO ZAŽÍT NA VODĚ

Vodácké výlety

Našli jsme 8 výletů

VÝLETY NA VODĚ

Je jen na tobě, zda popluješ s rodinou či partou přátel.

Víš, jaká je nesporná výhoda řeky Berounky? Že i čtyřdenní plavbu tu zvládne úplný zelenáč s prstem v nose, a přes to si stejnou plavbu vychutná i ostřílený vodák. Ono totiž nejde vždy jen o peřeje a divokou vodu. Líbezná Berounka nenechá chladným nikoho.
Uložit na později
Dva dny na vodě, jedna noc v Srbsku, a přesto nepotřebuješ umět cizí jazyky. Zní to jako hádanka? Berounka je prostě divotvorná řeka. Tak třeba během téhle plavby začneš u pravěkých Keltů a přes Srbsko dopluješ až k Bobrovi.
Uložit na později
Tolik královských míst v okolí jedné řeky? To nemůže být náhoda! Z Křivoklátu na Karlštejn se po vodě dostaneš za pouhé tři dny. Jako šlo by to i rychleji, ale proč spěchat? Vždyť ani Berounka nepatří zrovna k našim nejrychlejším řekám.
Uložit na později
Říct o údolí mezi Zvíkovcem a Roztoky, že je to nejhezčí úsek řeky Berounky, není vůbec odvážné. Propluj za jeden den krajinou, která chytla za srdce české krále i spisovatele Otu Pavla.
Uložit na později
Chtěl bys cestovat časem? Není problém, stačí si objednat TARDIS. Doktor Who měl modrou telefonní budku, tobě stejně dobře poslouží plastová kánoe. Naloď se v Roztokách a cestu časem ukonči v Nižboru.
Uložit na později
Tahle jednodenní plavba je vodácká stylovka. Spluješ část klasiky mezi vodáckými řekami, navštívíš tematicky navozené Vodácké muzeum a plavbu zakončíš v putyce u typicky vodáckého nápoje s bohatou bílou pěnou.
Uložit na později
Nic pořádného jsme neulovili.
Zkus to znovu...

mapa

Přehled vodních cest

Vpluj tudy
Nenech si už uplavat žádné novinky.
Stačí zadat tvůj e-mail a budeš vědět jako první, kde se co šustne.