CO ZAŽÍT NA VODĚ

Vodní sporty

Našli jsme 8 výletů

VÝLETY NA VODĚ

Dopřej si nezapomenutelný adrenalinový zážitek.

Nechceš jen nosit prkno po pláži jak pobřežní hlídka v Kalifornii? Za vlnami nemusíš až do Los Angeles, stačí vyrazit do Trhovek na Orlíku. Klidnou hladinu přehrady pro tebe rozvíří speciální člun a ty můžeš začít surfovat.
Uložit na později
Splouváš Berounku i s vodáckým potěrem a věta „Co tam bude?“ už se začíná dostávat na černou listinu? Zakotvi v Karlštejně a máš vyřešeno. Co takhle zvířátka? Nebo radši paddleboard? Hmm, tak teda obojí.
Uložit na později
Vyčisti si na paddleboardu hlavu! K tomu ti pomůže krásná příroda obklopující řeku Berounku. Když se ti poštěstí, cestou uvidíš i mloky, bobry, černé čápy a volavky. Prostě jako z nějakýho románu.
Uložit na později
Láká tě plout po vodě, ale do lodě se ti nechce? Zkus paddleboard – prkno skoro jako surf a k němu dlouhý pádlo. Super způsob, jak si zlepšit kondičku a užít si řeku zase jinak.
Uložit na později
Mrkej na drát – tedy ten co mají natažený ve Wake Portu a funguje jako okružní vlek pro největší wakeboardingovou dráhu u nás! Na Probošťském jezeru u Staré Boleslavi to umí pořádně rozjet, jak profíci přes ty nejdůmyslnější překážky, tak i nováčci na začátečnickém vleku.
Uložit na později
Areál vodních sportů Veselý vlek je perfektním místem pro všechny nadšence vodního lyžování a wakeboardingu. Zážitky na vodě ti tady rozhodně chybět nebudou, ať už jsi začátečník nebo zkušený sportovec.
Uložit na později
Nic pořádného jsme neulovili.
Zkus to znovu...

mapa

Přehled vodních cest

Vpluj tudy
Nenech si už uplavat žádné novinky.
Stačí zadat tvůj e-mail a budeš vědět jako první, kde se co šustne.